Forum Düzeni
Kullanıcı Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 31 Aralık 2018
Mesajlar: 23.987
Konular: 4132
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 549 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 84 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 21
Verilen Beğeni: 509
Burç: Boga
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 129
İlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond repute

Standart Bordo Ruj Kimlere Yakışır

16 Ocak 2020
# 1


ağlık Bakanlığı Onayına Dikkat

Makyaj malzemesi alırken içeriğine bakılmaksızın çoğu zaman kadınlar tarafından hemen alınmaktadır. Ama dikkat edilmesi gereken en önemli nokta makyaj malzemenin ucuzluğu veya albenisinden çok Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup olmadığıdır. Bu durum sağlık açısından önemli olduğundan güzel olmak uğruna cildinize geri dönülmez zararlar verilebilir.

Makyajda Ten Renginin Önemi

Kadınların dış görünüş açısından önemli bir nokta olan makyaj doğru ve yerinde yapıldığında çok etkili bir dış görünüme kavuşturmaktadır. Ancak makyajda yapılan birçok hata dış görünüşe olumsuz bir hava katmaktadır. En çok tercih edilen makyaj ürünlerinden biri olan ruj da kişide yanlış kullanım sonucu olumsuz etkiler oluşturan ürünlerden biridir. Bilinmesi gereken bazı ruj renkleri bazı kadınlara uymadığıdır. Kadınlar kendi yüz hatlarını, ten renklerini bilerek kendine uygun rengi seçmelidir. Kendine uygun rengi seçen kişi görünüm olarak daha güzel gözükmektedir. Diğer renklere oranla daha az riski bulunan bordo ruj, makyajda en sık tercih edilen renklerden birisidir. Genel olarak kadınların tümüne uygulanan bir renk olup, yine de bordo ruju tercih etmemesi gereken kadın tipleri de vardır.

Sarışın ve buğday tenli kadınların özellikle tercih etmesi gerekir. Buğday tenli kadınlarda daha çok yakıştığından ve dudakları daha fazla dolgun göstermekte olup yüz üzerinde farklı bir etki yaratarak çekiciliği ön plana çıkarmaktadır. Esmer bayanlarda bordo ruj sönük bir görüntü oluşturacağından kullanılması pek önerilmemektedir. Beyaz tenli olan ve dudak yapısı ince olan kadınların dudak kalemiyle birlikte bordo ruj kullanması gerekmektedir. Çünkü açık tenli kadınların ilk tercihleri hem dudak yapısını daha dolgun göstermek hem de ten yapısına uymasıdır. Ruju daha cazip hale getiren diş rengidir. Beyaz dişte daha çok kendini gösteren bordo ruj, sarımtırak diş renginde sırıtmaktadır.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Üyelik tarihi: 25 Eylül 2019
Nereden: ..
Mesajlar: 1.781
Konular: 344
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 153 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 44 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 567
Verilen Beğeni: 217
Nereden: ..
İlişki Durumu: Yok
Burç: Yay
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 16
Chen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud of
Standart Cevap: Bordo Ruj Kimlere Yakışır
16 Ocak 2020
# 2
bana yakısmaz ya

cok koyu cok fetiş
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Tomris
Yemek Tarifleri
0
30 Aralık 2019 14:48
Tomris
Yemek Tarifleri
0
30 Aralık 2019 14:47
Tomris
Vücut - Cilt Bakımı
0
21 Eylül 2019 17:10
Beste
Yerli Şarkı Sözleri
0
21 Temmuz 2018 17:09Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.