Forum Düzeni
Tebrikler ve Kutlamalar
Özel günler, tebrikler, kutlamalar ve mutluluklar buradan paylaşılabilir.
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree10Beğeni(ler)
  • 1 Post By Gamer Queen
  • 1 Post By Regex
  • 2 Post By Arthuil
  • 2 Post By Renksiz
  • 2 Post By Farkedmez
  • 2 Post By Kaf Dağı

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 27 Kasım 2017
Mesajlar: 10.321
Konular: 1691
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 709 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 80 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
İlişki Durumu: Yok
Burç: Koc
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 23
Gamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to all

Standart Doğum günün kutlu olsun "Sevdam"

10 Mayıs 2019
# 1
@Regex , nam-ı diğer diğer yarım, iyi ki doğdun yüreğimin ilk yangını. Huzurum, gün ışığım, iyi ki yârsın sen. Annenin karşısında, başımı göğsüne koyup burası benim evim dedim! Çünkü baştan başa yuva kokuyor bedenin. Ve sen sadece benim yuvamsın! Sendeki seni ben, bendeki seni sen bilirsin. Ve sana kızar, uzak durursam hayattan da uzak olurum. Çünkü sen benim aldığım her nefesimsin. Bir gün bir günlüğüme, "Bir aşk istiyorum. Hayalimi hayali yapsın ve bana güç katsın. Bana benden çok güvensin ve saçlarımdan sevsin.." demiştim. İşte "O" sensin.

İyi ki dünyaya getirmiş seni annen. Ben göğsünü yuvam bileyim diye olmuş bu bilirim!

Daha nice söyleyeceklerim var ama, biraraya gelir gelmez yüz yüze söyleyeceğim Can'suyum!

Seni çok seviyorum güzel adam. İyi ki doğdun ve iyi ki benimsin!


Not: Bir sağlık sıkıntım nedeniyle yan yana kutlayamıyoruz ama ben zaten seninle yan yanayken hep yeniden doğuyorum. Ve bence sende öyle!
Regex bunu beğendin
Ziyaretçi
Regex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mesajlar: n/a
Konular: 34
Seslenenler: Mesaj(lar)
Etiketleyenler: Konu(lar)
Alınan Beğeni:
Verilen Beğeni:
Standart Cevap: Doğum günün kutlu olsun "Sevdam"
10 Mayıs 2019
# 2
Alabileceğim en güzel doğum günü hediyesi, senin elinden çıkan bu satırları okumaktı. Bundan daha güzel ne olabilirdi? Öyle ki günlük hayat koşuşturmasından kalemi elimize alamaz olmuştuk son zamanlarda. Ama birbirimizin kalplerindeki yerimiz böyle derine bâkiyken; söze ne hacet ki bazen? Mesafe olarak uzak olduğumuz anlarda bile birbirimizin en derininde, nefesindeyiz. O yüzden bugünü beraber geçiremiyor oluşumuz hiç problem değil; telafi ederiz.

Daha fazlasını, zaten sana bizzat söylediğim için burada uzatmayacağım. Bu satırlar için teşekkür etmiyorum, zira teşekkürü yasaklayan ben olduğuma göre kendi yasağıma uymam gerekir. Onun yerine; teşekkür mahiyetinde farklı varyasyonlar düşünüyorum. ^^ Ben de seni çok seviyorum, ama telefon rehberindeki yeni adımı sevmedim. Onu değiştir. xDé.

İyi ki varsın diğer yarım!
Gamer Queen bunu beğendin
Üyelik tarihi: 20 Aralık 2017
Mesajlar: 7.239
Konular: 7
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 655 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 105 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 1912
Verilen Beğeni: 584
Rep Gücü: 54
Arthuil has a reputation beyond reputeArthuil has a reputation beyond reputeArthuil has a reputation beyond reputeArthuil has a reputation beyond reputeArthuil has a reputation beyond reputeArthuil has a reputation beyond reputeArthuil has a reputation beyond reputeArthuil has a reputation beyond reputeArthuil has a reputation beyond reputeArthuil has a reputation beyond reputeArthuil has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Doğum günün kutlu olsun "Sevdam"
10 Mayıs 2019
# 3
Doğum gününü kutlarım kardeşim Zaten elde edebileceğin güzel şeylerin seninle beraber olduğunu bildiğim için sadece sana sağlık ve daha mutlu bir hayat dileyebilirim

Nice yıllara.
Gamer Queen and Regex bunu beğendi
Ziyaretçi
Renksiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mesajlar: n/a
Konular: 34
Seslenenler: Mesaj(lar)
Etiketleyenler: Konu(lar)
Alınan Beğeni:
Verilen Beğeni:
Standart Cevap: Doğum günün kutlu olsun "Sevdam"
10 Mayıs 2019
# 4
Doğum günün kutlu olsun kardeşim, sevdiklerinle birlikte dolu dolu senelere olsun. Her şey gönlünce olsun...
Gamer Queen and Regex bunu beğendi
Üyelik tarihi: 17 Temmuz 2018
Nereden: Tel'aran'rhiod
Mesajlar: 6.699
Konular: 883
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 664 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 73 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 2144
Verilen Beğeni: 1250
Nereden: Tel'aran'rhiod
İlişki Durumu: Yok
Burç: Boga
Takım: Galatasaray
Rep Gücü: 48
Farkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Doğum günün kutlu olsun "Sevdam"
12 Mayıs 2019
# 5
Doğum günün kutlu olsun kardeşim nice yaşlara
Gamer Queen and Regex bunu beğendi

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Üyelik tarihi: 12 Aralık 2017
Mesajlar: 99
Konular: 13
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 12 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 50 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 48
Verilen Beğeni: 43
İlişki Durumu: Evli
Burç: Terazi
Takım: Galatasaray
Rep Gücü: 7
Kaf Dağı is on a distinguished road
Standart Cevap: Doğum günün kutlu olsun "Sevdam"
13 Mayıs 2019
# 6
Sırf bu yüzden girdim foruma doğum gününü görünce bazen dövüşsekte yine telefonda görüşünce dostluk baki kalıyor her seferinde hiç bir zaman birbirimize bir kelam etmedik iyi adam çok yazar hep türkçe öğretmenime selam iletir anlamış değilim orasını emme olsun yüreği güzel ongun nice senelerin olsun kendisi 1 haftda avatarımı eklesede kendisine gıcık olsamda ( işin latifesi) @Nefertem ile bir ömür baki kalın yastığa başınız koyduğunda huzur bulun bu ömrünüzü boşa değil birbirinizle devam ettirin unutmayın seven kalp kazanır hep neyse yinede mutlu yıllar kadim dostum gardaşım @Regex
Gamer Queen and Regex bunu beğendi
.
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Asrevya
Tebrikler ve Kutlamalar
8
20 Şubat 2019 23:56
Asrevya
Tebrikler ve Kutlamalar
31
11 Aralık 2018 00:18
Gamer Queen
Tebrikler ve Kutlamalar
10
05 Şubat 2018 23:27
Arthur
Çöp Tenekesi
5
02 Ocak 2018 15:28
Araf
Tebrikler ve Kutlamalar
11
22 Aralık 2017 15:37Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.