Forum Düzeni
Kullanıcı Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 31 Aralık 2018
Mesajlar: 23.987
Konular: 4132
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 549 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 84 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 21
Verilen Beğeni: 509
Burç: Boga
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 129
İlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond repute

Standart Kahve,Limon ve Zeytinyağlı Göz Maskesi

30 Temmuz 2019
# 1
Haftada 2 ya da 3 gün akşamları uygulayacağınız bu bakım için ihtiyacınız olan malzemeler; 1 çay kaşığı şekersiz türk kahvesi ya da granül kahve, 2 damla limon ve yarım çay kaşığı sızma zeytinyağı.

Tüm malzemeleri bir yerde karıştırın.
Parmağınız yardımıyla göz çevresine uygulayın ve parmaklarınızla hafif hafif masaj yapın. Masaj yapmanızın nedeni kahvenin dolaşım etkisini arttırmaktır.
Büyük ihtimalle tamamı emilecektir. Eğer emilmezse 10-15 dakika sonra peçete yardımıyla, göz çevrenizi tahriş etmeden fazlasını alabilirsiniz. Eğer limona karşı hassaslık olduğunu düşünürseniz de nemli bir pamukla ufak dokunuşlarla temizlemelisiniz.
Limon kullanacaksanız öncelikle küçük bir alanda test etmelisiniz. Birkaç dakika içerisinde yanma olursa bu tarifi limonsuz hazırlamalısınız.
Eğer limon karıştırmak istemezseniz bu bakımı gündüz saatlerinde de uygulayabilirsiniz.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Üyelik tarihi: 28 Temmuz 2018
Mesajlar: 1.766
Konular: 9
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 124 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 31 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 618
Verilen Beğeni: 698
İlişki Durumu: Ebed'im..
Burç: Yay
Takım: Fenerbahce
Rep Gücü: 7
eFuL!m will become famous soon enough
Standart Cevap: Kahve,Limon ve Zeytinyağlı Göz Maskesi
30 Temmuz 2019
# 2
Ben bu tarifleri denemeye hep üşenmişimdir [emoji3526]

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Tomris
Zeytinyağlı Yemekler
1
06 Ocak 2018 14:43
Tomris
Vücut - Cilt Bakımı
0
02 Ocak 2018 01:46
Tomris
Çocuk Mutfağı
0
24 Aralık 2017 23:56
Tomris
Vücut - Cilt Bakımı
0
15 Aralık 2017 14:09
Tomris
Vücut - Cilt Bakımı
0
15 Aralık 2017 14:08Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.