2021 yılı yay burçları için nasıl geçecek?


2021’de Yay için Mars; Ocak ayı sonundan Mart ortasına kadar burcunuzda yer alıyor. Canlılığınız artabilir, daha kararlı ve heyecanlı olabilirsiniz ve koşullardan mümkün olduğunca yararlanabilirsiniz. Öne çıkıp yeni bir şeylere başlayabilirsiniz. Hayatın keşfetmediğiniz parçalarını keşfetmenin tam zamanı!

İş ve mesleğe dair umutlarınız; Temmuz’da gerçekleşebilir. Öte yandan her şeyin hızlı ve kontrolünüz dışında gerçekleşmesi sizi yüksek strese sokabilir. Meslek değişikliği yapmak için ideal bir yıl değil 2021, ancak bunun dışında tüm olumlu değişiklikler sizin yanınızda.

Yay burcu – 2021 Kariyer Hayatı

2021’de Yay için Satürn ve Plüton tüm yıl boyunca nakit segmentinde kalıp, hesaplarınız hakkında sorunlara takılmayı bırakmanıza ve ele almanız gereken konulara odaklanmanıza yardımcı olur.

Parasal olarak kendinizi daha güvenilmez hissedebilirsiniz, nakit paraya dair sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Mars, Mart ayı ortasından Mayıs ortasına kadar nakit alanınızda; yani bu süreçten itibaren parayla ilgili açık kapılara konsantre olabilir ve konumunuzu parasal olarak geliştirmek için çalışabilirsiniz.

Düşük ücretli yüksek statülü bir iş, yüksek maaşlı düşük statülü bir çalışmaya genelde tercih edilebilir. İşte 2021’de ikilemde kalacağınız durum tam da bu olacak!

Önemli bir çoğunuz bu yıl kendi mesleki başarısını elde edecek. Yay burçları için 2021 yılında mesleki arzular öne çıkıyor.

Satürn sizin Finansal Gezegen’inizdir. Bu yıl Yengeç Burcu’nda olacak. Bu da kar ve satın alma işlerinde yakın çevre ve ailenizden yardım alabileceğiniz anlamına geliyor.

Yay burcu – 2021 Aşk Hayatı

Muhtemelen aşka bakışınız son 1 yılda kökten değişti. Artık bunun sonuçlarını 2021’de almaya başlayabilirsiniz. Hayatınızda bu denli yüksek değişimler olurken olası aşk seçeneklerinizi elinizin tersiyle itmeniz mümkün çünkü karşınıza çıkacak kişiler konsantrasyon erektiren insanlar olabilir.

Öte yandan Uranüs’ün etkisiyle Mayıs ortasından Kasım’a kadar yüksek bir çekimin etkisinde olacaksınız. Yakın çevrenizden beklemediğiniz aşk itirafları alabilirsiniz. Yine de sorumluluklarınızı daha önemli görebileceğiniz bir yıl olduğundan aşka odaklanmak 2021 planlarınız arasında pek yok.