Forum Düzeni
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree1Beğeni(ler)
  • 1 Post By Tomris

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 09 Aralık 2017
Nereden: ᴛᴙ
Mesajlar: 17.940
Konular: 10832
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 279 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 70 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 1
Verilen Beğeni: 0
Nereden: ᴛᴙ
İlişki Durumu: Yok
Burç: Basak
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 43
Tomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond repute

Kkalp 2018’de sevgilinize daha sık söylemeniz gereken 10 şey

16 Ocak 2018
# 1
Yeni yıl, yeni sürprizlerle bizi bekliyor. Kişisel bir dönüşüm içerisindeyiz hepimiz. Peki ama sevgilimizle olan ilişkimiz nasıl bir dönüşüm içerisinde? İlişkinizde olumlu değişikliklerin olması için sevgilinize söyleyeceğiniz şeyler ne olabilir?Yeni yılda ilişki durumunuzun güzel bir değişim içerisine evrilmesi için ne yapabilirsiniz?

İşte 2018’de sevgilinize daha sık söylemek isteyeceğiniz 10 şey:


1. "Üzgünüm"
Sağlıklı bir ilişki içerisinde tartışma olmaz diye bir kural yok; ancak sonunda birbirinizi kırmadığınızdan emin olmak koşuluyla! Eğer tartışmanın dozu biraz kaçıp her iki taraf da incinmeye başladıysa; bu noktada ipleri elinize alıp aslında amacınızın onu kırmamak olduğunu ifade etmekten kendinizi alıkoymayın!

2. "Bugün senin için yapabileceğim bir şey var mı?"
Gündelik hayatta, olayların akışı içerisinde bazen kendimizi bile unutmuşken, diğer insanları, hatta en yakınlarımızı bile düşünme fırsatı bulamayabiliriz. Ancak, zamanınız olmadığı için ilgisiz görünmeye bir son vermek şart. Eşinize onun için neler yapabileceğinizi gün içerisinde sorun. Böylece boş bir zamanınızda, ona vakit ayırmanız için neler yapabileceğinizi öğrenmiş olursunuz.

3. "İyi misin?"
Çalışma saatlerinde başımızdan neler geçmez ki, eşiniz size soğuk davranıyorsa, asıl sebebi iş yerinde yaşamış olduğu bir gerginliktir belki de. Bu nedenle, her şeyi ilişkiniz kapsamında düşünmeyip onun gün içerisinde yaşadıklarını öğrenebilmek için, ona nasıl olduğu sormayı ihmal etmeyin.

4. ”Öyle olduğun için teşekkür ederim”
Eşiniz bazı konularda işleri yoluna koyduğu için şanslı hissediyorsunuz. Fakat o bunun farkında mı? Yaptığı birçok şey sırf günlük rutin içerisine girdiği için değerini kaybetmiş değil! Bu yüzden, ona, çocukları okuldan aldığı, yemek yaptığı vb. şeyler için şükranlık duyduğunuzu söylemeyi unutmayın.

5. "Akşam yemeğindeyken telefonumu evde bırakacağım"
Birlikte kaliteli zaman geçirmek istediğinizi gösteren harika bir davranış bu. Bazen yoğun tempolar içerisine giriyorsanız, sevgilinizle geçirdiğiniz kısıtlı zamanların daha kaliteli geçmesi şart.

6. "Ben öderim”
Sevgilinizin gittiğiniz her yerde, size para ödetmeyen tutumunu biraz esnetmeniz onun için bir jest olacaktır. Yeni bir kıyafet almak yerine, paranızı buna ayırmak fena fikir değil.

7. "Arkadaşlarını da çağırıyor muyuz?"
Sevgilinizi, arkadaşlarını çağırması için teşvik edin. Bu, sevgilinize, onun değer verdiği insanlara kendi hayatınızda yer açmak için çaba gösterdiğinizi hissettirecektir.

8. "Senin hakkında bilmediğim bir şey söyle"
Bunu yaparak, sevgilinizi tanımayı bırakmaz ve aranızdaki duygusal bağı korumuş olursunuz. Yıllar boyu birlikteliğe sahip insanlar bile birbirleri hakkında keşfedilecek yeni şeyler bulabilir.

9. "İşinde harika olduğunu biliyorum"
Her ne kadar, yaptığı iş konusunda yeteri çok fazla bilgi birikimiz olmasa da, sevgilinizin iş yerindeki çabalarını takdir ettiğinizi söylemek onun için anlam ifade edecektir. Çünkü bize en çok güç veren yakınlarımızın yanımızda olduğunu bilmektir.

10. "Bir süre yalnız kalmak ister misin?"
Her bireyin kendisine özel ihtiyaçları ve alışkanlıkları vardır. Bu sebeple, birliktelik süresince, her iki tarafın da kendisi için ayriyeten özel zaman ayırması, aslında oldukça sağlıklı.


Seda Kabil
Qasem bunu beğendin

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Güzel günler yakın.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Üyelik tarihi: 27 Kasım 2017
Mesajlar: 10.321
Konular: 1691
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 709 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 80 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
İlişki Durumu: Yok
Burç: Koc
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 22
Gamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to all
Standart Cevap: 2018’de sevgilinize daha sık söylemeniz gereken 10 şey
16 Ocak 2018
# 2
6. "Ben öderim”

Sevgilinizin gittiğiniz her yerde, size para ödetmeyen tutumunu biraz esnetmeniz onun için bir jest olacaktır. Yeni bir kıyafet almak yerine, paranızı buna ayırmak fena fikir değil.

Şu çok mantıklı bence ^^
Üyelik tarihi: 16 Ocak 2018
Mesajlar: 4.975
Konular: 215
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 244 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 48 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 818
Verilen Beğeni: 109
İlişki Durumu: Uzak durun yeter...
Burç: Akrep
Takım: Turkiye
Rep Gücü: 18
Qasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to behold
Standart Cevap: 2018’de sevgilinize daha sık söylemeniz gereken 10 şey
16 Ocak 2018
# 3
Anka
Yani diyorsun ki tavsiyem 2018 i ona ayırın
Neyse ki kafam rahat...

10. "Bir süre yalnız kalmak ister misin?"

Her bireyin kendisine özel ihtiyaçları ve alışkanlıkları vardır. Bu sebeple, birliktelik süresince, her iki tarafın da kendisi için ayriyeten özel zaman ayırması, aslında oldukça sağlıklı.

Maalesef sevgililerin yada aşıkların yapamadığı ve ilişkiyi bitiren yada soğumalara neden olan en büyük etken... Bunalmanın temel nedeni...
Bazen hayat aşk yerine zindan olabiliyor...
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Başak
Türkiye Üzerindeki Tarihi Yerler
2
09 Temmuz 2019 23:13
VI. Armağan
Özel Diyet Listeleri
1
03 Ocak 2018 16:52
Gamer Queen
Saç - Makyaj Bakımı
0
18 Aralık 2017 21:26
Gamer Queen
Saç - Makyaj Bakımı
0
18 Aralık 2017 21:25
Arthur
Meslek Tanıtımları
0
08 Aralık 2017 16:47Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.