KOÇ
Dedikodular ve yalan yanlış söylemler bugün canınızı oldukça sıkacak bir noktaya gelebilir. Burada size düşen görev yakın çevrenizle olan gizlilik gerektiren paylaşımlarınıza dikkat etmeniz olacaktır. Nerede ve kiminle ne konuştuğunuza daha dikkat etmeli, bu noktada kime sır verilip verilmediğini çok iyi tespit etmelisiniz. Buradaki kriz durumunu yönetemediğiniz takdirde
kariyerinizdeki imajınız farklı etkiler altında kalabilir, dikkatli olun.

BOĞA
Finansal anlamda ödemelerinizde yanlış hesaplamalara, kafa karışıklığına karşı bugün fazlasıyla dikkat etmeniz gerecektir. Bugün yapmak istediğiniz harcamalarda başkalarının yalan yanlış yönlendirmelerinin etkisinde kalmanız yüksek bir ihtimaldir, aman dikkat diyelim. Bu ilk etapta belki sizi mutlu edecektir fakat sonrasında pişman olacağınız bir alışveriş de olması mümkündür. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmak en akıllıca davranış olur.

İKİZLER
İlişkilerde agresyona bugün özellikle dikkat etmelisiniz. Gereksiz fevri çıkışlar yapmamalı, yapanlara karşı da sağır olmalısınız. Kariyerde kadınlarla olan ilişkilerinizde hayal kırıklıkları yaşayabilir, hiç ummadığınız sözler duyabilirsiniz. Bunu yaşamak veya yaşatmak istemiyorsanız bugün sözlü paylaşımlarınıza özellikle dikkat etmenizde fayda vardır.

YENGEÇ
Bugün ruhunuzda çözümleyemediğiniz bazı stresli konularla baş etmek isteyebilirsiniz. Bu anlamda yalnız kalmak veya ruhunuzu arındıracak bazı çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Gayet olumlu faydalarını görecek ve enerjinizdeki olgunluk ve ışık çevrenize de yansıyacaktır. Karşınızdaki kişilere motivasyon kaynağı olmaktan mutluluk duymakla birlikte kendinize de güven duyuyor olmanın tatlı gururunu yaşayacaksınız.

ASLAN
Uzun zamandır düşündüğünüz istikrarlı bir dönemi başlatmak ve devam ettirmek için şu an uygun bir zaman olmayabilir. Öncelikle biraz daha bekleyip elinizde olumlu doneler toplayana kadar beklemek ve sonrasında direkt olarak kendinizi ortaya koymak daha başarılı ve çabuk sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Aksi takdirde hızlıca gitmek istediğiniz yoldan geri dönmeniz gerekebilir.

BAŞAK
Bugün ailenize karşı bazı konularda yalan söylemek durumunda kalabilirsiniz. Bu anlamda kendinizi kötü hissedebilir ama başka bir çarenizin de olmadığını düşünebilirsiniz. Ev ve gayrimenkullerle ilgili planlarınız ya da kariyer gelişiminizle ilgili süreçler beklediğinizden de daha yavaş ilerleyebilir. Sabırla beklemek ve zamana bırakmak iyi gelecektir. Zira bu, şartların oluşması, olacak işlerin daha da güzelleşmesi için gereklidir.

TERAZİ
Ortak çalışma hayatınızı beraber paylaştığınız bayan arkadaşlarınızla yada hemcinslerinizle aranızda tesadüfi bir şekilde oluşan sorun sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Geçmişte oluşan ego ve hırsların oluşturduğu bir sorun olabilir bu. Nedenini önce kendinizde bulmalı sonrasında nerede hata yaptığımızı bilmeliyiz. Çalışma hayatında hırs elbette ki çok gereklidir. Ancak bunun fazlası hem size hem de çevrenize zarar verebilir.

AKREP
Kendinizle baş başa kalıp yaşamı biraz daha geri planda kalarak izlemeniz ve gözlemlemeniz gereken bir süreç. Olumsuz düşünceler ve ruh halinizden sıyrılıp manevî dünyada biraz yol almak ve geldiğiniz noktaya şöyle bir bakarak artık şüphe, kaygı ve öfke durumlarını yönetmek ve belki de değişmek uğruna bütün bu yük olan duygulardan kurtulmanız gerektiğini hissedeceksiniz.

YAY
Bugün gökyüzü etkileri, bayan arkadaşlarınızla ilgili konularda yanıltıcı, aldatıcı, değişime uğrayabilecek, kararsız bir enerji akışına işaret ediyor. figürlerinden yana hayal kırıklığına uğrayabiliriz, dikkat! Ayakları yere basmakta, hayalcilikten uzak durmakta fayda var. İnsanları gerçek anlamda tanımak için belki de daha uzun bir zamana ve daha nitelikli yaşantılara ihtiyaç var.

OĞLAK
Sosyal çevrenizle ilgili oldukça hareketli ve bir o kadar da heyecanlı bir gün. Eğer başını çektiğiniz bir kulüp, dernek veya yardım kuruluşlarına üye iseniz bu gibi grupların toplantılarına katılabilir, bazı yeni fikir ve kararları hayata geçirebilirsiniz. Yine arkadaşlıklarla ilgili bazı beklentilerinizle ilgili hayal kırıklığı yaşamamak için bu noktada daha gerçekçi olmalı fazla hayalci bir tutum içinde olmamalısınız.

KOVA
İlişkiler boyutunda artık her şeyin ciddiyetinin farkına vardınız ve şimdi yanınızdaki insan sizin yol arkadaşınız mı değil mi bunu daha iyi anlayacak beraber yol alıp alamayacağınızı göreceksiniz. Zamana bırakılan ve netlik taşımayan her ilişki bu dönemden sonra ya ayrılık rüzgarı estirecek yada ilişkide netliğin kazanması ile ciddi kararlar alma arifesine getirecektir.

BALIK

Ailenizle ve evinizle ilgili durumlarda oluşan sorunlu etkiler yanlış anlaşılmalarla yeniden alevlenip bambaşka bir boyuta taşınabilir. Bu durumun önüne geçmek için aile bireyleriyle kuracağınız güçlü kontaklar ve içten konuşmalar nerede hatalı davrandığınızı hissettirecek ve şüpheyle yaklaştığınız her konuya açıklık getirecektir. Ancak sadece sizin içtenlik göstermeniz değil birlikte alacağınız kararlarla hareket etmeniz gerekecektir.