KOÇ
Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle olan iletişiminiz bugün tatsız bir olay yüzünden başınızı ağrıtacak bir noktaya gelebilir. Onların hayatındaki gelişmeleri izlerken yaşadıkları sorunları yüzlerine vurmamaya ve onları yargılar tonda konuşmamaya dikkat etmelisiniz. Sizden yardım istenilen konularda ise elinizden gelenin fazlasını yapmalı, onları bu yaşadığı sorundan uzaklaştırmalısınız. Bugün özellikle kimseyle gizli kalması gereken şeyleri paylaşmayın zira bazı şeyler yanlış anlaşılmaya fazlasıyla müsait durumda.

BOĞA
Bugün finansal ilişkilerinizde neyin ne olduğunu çok iyi anlayabilir, sapla samanı geç de olsa birbirinden ayırt etmeyi öğrenebilirsiniz. Bu noktada yaşamın size göstereceği ipuçları gayet etkili olacaktır. Zaten deneyimler hep gerçekleri görmemiz için değil midir? Bazı konularda kimseye fazlasıyla teslim olmayı bırakıp işin sıkı takipçisi olmanız ve her ayrıntıyı dikkatle inceledikten sonra sözleşmeleri imzalamanız bundan sonraki yaşam felsefesiniz olmalıdır.

İKİZLER
Bugün idealleriniz ve gerçekler arasında sıkışıp kalabilir, yapmak istediklerinizi bir an önce gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Fakat hemen şartları rayına getirmeyi tercih etmekten vazgeçmeli, kararınızın değişkenliğini düşünerek kendinize biraz zaman vermelisiniz. Zira beklenmedik bazı oluşumlarla yön değişiklikleri yapmanız mümkündür. Belki önünüze daha güzel fırsatlar çıkabilir.

YENGEÇ
Finansal sorunlarınızla ilgili çok aklınıza yatmayan gelişmelere kulak vermek yerine biraz daha gerçekçi davranarak akıllıca davranmalı ve arka planda gerçekten nasıl olduğunu araştırarak doğru bir yöntem geliştirmelisiniz. Herkesin söylediğini doğru sandığınız takdirde olaylar sizin için daha karmaşık bir hal alabilir.

ASLAN
Kardeşler ve yakın çevre ile ilişkili konularda soğuk ve mesafeli duruşunuz sizi başkalarına karşı kendinizi anlatma noktasında yorabilir. Sizin bu tavrınız onlara karşı acımasız gelebilir. Fakat onların bilmediği şey, sizin bugünlerde ne kadar yıprandığınız. Zira en ufak bir sıkıntıyı bile yaşayacak gücünüz kalmadı. Ama merak etmeyin, hayatınıza sihirli bir el değmişçesine bazı maskeler düşecek ve kimin ne olduğunu daha iyi öğreneceksiniz.

BAŞAK
İlişkilerinizde emek verip her türlü fedakârlıklarda bulunduğunuz fakat istediğiniz sonuçları bir türlü alamamaktan yorulduğunuz her konuda oturup sessizce düşünmek ve artık net bir karar vermek isteyeceksiniz. Bugüne kadar yaptıklarınız ve karşılığını ölçtüğünüzde tartının belki de bir tarafının ağır geldiğini görecek ve ilişkiyi dengeye koymak için neler yapılabileceğini düşüneceksiniz. Fakat bu sefer her zaman ki gibi affedici olmayabilirsiniz.

TERAZİ
Yakın çevrenizle aranızda oluşan dedikodulara ve yanlış söylemlerden oluşan gerginliklere karşı hazırlıklı olmanızda fayda vardır. Biri hiç ummadığınız bir şekilde ortaya çıkıp bir söz söyleyerek sizi zor durumda bırakabilir ve sizden bunu doğru yönde ispatlamanızı isteyecek olabilir. Sizler yanlış yolda olmadığınız sürece hiçbir şekilde korkmamalı ve cesurca kendinizi savunmalısınız.

AKREP
Bugün normal prosedürün değişeceği, rutinde planladığınız bazı işlerin hiç hesapta olmayan şeyler yüzünden değişebileceğini söylemeliyim. Gerek aşk hayatınız gerekse çocuklarla olan iletişimleriniz de işler düşündüğünüz gibi gitmeyebilir. Olsun, bazen rotadan çıkmaya gerek vardır. Belki yaşam sizin için başka şeyler planlıyordur. Akışa teslim olmak gerekir bazen. Ayrıca bugün yanlış söylemler ve verilen sözlerin yerine getirilmemesi ile ilgili bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Sosyal hayatınızla ilgili hesapta olmayan değişken şartlardan dolayı bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

YAY
İletişimin ve hızlı haberleşmenin fazlasıyla yoğun olacağı bir gün. Gün boyunca etkili olacak bu durum, özel ilişkiler açısından haftanın en stresli gününde olduğumuzu gösteriyor. Yakın çevrenizdeki bayan figürlerin gerçek yüzleriyle karşılaşmanız biraz yorucu ama aynı zamanda da tanıtıcı olacaktır. Sizler de çok iyi bilirsiniz ki yaşam bize hiç fark etmediğimiz şeyleri göstermek için ayrı bir çaba harcar. Yeter ki biz bu noktada gözlerimizi açık tutalım.

OĞLAK
Aşk ve sosyal yaşamınızda çözülemeyen bazı sorunlar, hayatınıza bir sis perdesi gibi çökebilir. Kafanızı karıştıracak sorunlar, cevabını bulamadığınız konular iç dünyanızı tamamen etkisi altına alıp, sizde bunaltıcı bir etki bırakabilir. Sabırla beklemeli ve zamana güvenmelisiniz. Ayrıca iletişimde ve ulaşımda kullandığın tüm cihaz ve aletlere dikkat etmeli, gerekirse sıkı bir kontrolden geçirmelisiniz.

KOVA
Mücadele ruhunuzu yeniden kazanmak adına bugün kendinizi daha fazla motive etmeniz ve özgüven sağlamanız gerekebilir. Bugün gideceğiniz her ortamda göz dolduracak fakat başka bir boyutta da arkanızdan yapılan konuşmaları öğreneceksiniz. Bunları önemsemediğiniz takdirde etkileşimleri güçlü olan enerji akışından istediğiniz gibi yararlanacak ve bugünün en şanslı kişisi sizler olabileceksiniz. Ancak bu durumda egonuza yenik düşmemek anahtar kelimeniz olacaktır.

BALIK
Kariyer yaşamınızda hem yüksek hem de gerçekçi olmayan beklentilerle yüzleşebilir, hayallerinizle yaşantınızın uymadığı konusunda çelişkiler yaşayabilir ve bu anlamda karamsarlığa kapılabilirsiniz. Doğru ve daha anlaşılır olan, akademik donanımınıza göre bir kariyer hedefi oluşturmak ve yaşamınızı bu yönde ilerletmektir. Ayrıca bugün netlik kazandırmayan hiçbir söylem için kesin doğruymuş gibi konuşanlara itibar etmeseniz iyi olur.