Forum Düzeni
Ev ve Dekorasyon
Evim evim, güzel evim diyenler için..
Kullanıcı Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 31 Aralık 2018
Mesajlar: 23.987
Konular: 4132
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 549 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 84 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 21
Verilen Beğeni: 509
Burç: Boga
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 130
İlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond repute

Standart Vintage Tarzı İş Yeri Dekorasyonu

16 Ocak 2020
# 1


İşletmeler artık dekorasyonu ile rakiplerinden sıyrılmayı hedeflemektedir. Bunun ana sebebi, artık insanların farklı tatlara değil daha çok, kendilerini iyi hissettikleri farklı mekanlarda vakit geçirmek istemeleridir. İşletmeler açısından ise, farklı konsept ile elbette daha çok müşteriyi mekana çekebilmek.

İlgi çekici iş yeri dekorasyonu olarak vintage tarzı kafelere rastlamak mümkün. Özellikle İstanbul’un Balat semtinde bu tarz kafelere sıklıkla rastlayabiliyoruz. Vintage tarzı, renkli sokak ve binalarıyla da uyum sağlaması açısından da tercih edilen bir dekorasyon tarzı olmuştur.

Vintage Tarzı Dekorasyon İçin İlginç Fikirler

Kafe veya restoranlarda, iç mekan tasarımı için oldukça ilginç fikirler her geçen gün artmaktadır. Eski fotoğraflar, dergiler ve afişler çerçevelenip duvarlara asılabilmekte, antika televizyon ve radyolar, pikaplar da dekorasyonda kullanılabilmektedir. Hatta Avrupa ülkelerinde eski model araçların kiosk şeklinde içecek sektöründe yer bulduğunu çokça görmekteyiz. Bu tarzda daha pek çok ilginç fikirler ile dekorasyon yarabilmeniz mümkün. Yeter ki tasarım yeteneğinizi hayal gücünüzle birleştirin!

Özgün Olabilmek İçin Artık Eskiye Dönmek Şart!

Modada dahi artık yeni tasarımlardan çok, eskiye dönük bir gelişme söz konusu. Bu, dekorasyonlarda da artık kullanılmaya başladı. Ne var ki insanlar modernizmi benimsemiş olsa da artık eskiye özlem duymaktadır. Bu nedenle eskiye dönük ne varsa daha çok dikkat çekmektedir. Örneğin, iki kahve dükkanı yan yana olsun. Bunlardan birinin dekorasyonu, duvarlarında siyah beyaz fotoğraflar, çalan taş plak ve tahta sandalye ile masalarla döşenmiş bir tarzda olsun. Diğeri ise gayet modern ve şık bir dekorasyona sahip, deri koltuklar ve duvarlarda geometrik desenli resim çerçeveleri olsun ve modern şarkılar çalınıyor olsun. O sokaktan geçen bir müşterinin ilgisini, büyük olasılıkla eskiye dönük dekorasyonlu kahve dükkanı çekecektir.

Eskiye duyulan özlem ile vintage dekorasyonlu işletmeler gün geçtikçe çoğalmaktadır. Vintage tarzı ortamlar samimiyeti de güçlendirmekte, insanların kendilerini daha rahat ve huzurlu bir ortamda hissetmelerini sağlamaktadır.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Üyelik tarihi: 25 Eylül 2019
Nereden: ..
Mesajlar: 1.781
Konular: 344
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 153 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 44 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 567
Verilen Beğeni: 217
Nereden: ..
İlişki Durumu: Yok
Burç: Yay
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 16
Chen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud of
Standart Cevap: Vintage Tarzı İş Yeri Dekorasyonu
16 Ocak 2020
# 2
duvar felan cok goz yorucu olmus
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Mango
Sizin Gardrobunuz
33
11 Haziran 2020 15:01
Tomris
Ege Bölgesi
0
27 Eylül 2019 11:31
Tomris
Ev ve Dekorasyon
0
27 Ağustos 2019 21:51
Asrevya
Ev ve Dekorasyon
2
19 Aralık 2018 13:35
Tomris
Ev ve Dekorasyon
0
13 Aralık 2017 14:59Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.