Forum Düzeni
Forum Kullanımı
Forumu kullanırken işinizi kolaylaştırması için hazırlanan ipuçlarına ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree4Beğeni(ler)
  • 2 Post By Renksiz
  • 2 Post By Zeze

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Ziyaretçi
Renksiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mesajlar: n/a
Konular: 30
Seslenenler: Mesaj(lar)
Etiketleyenler: Konu(lar)
Alınan Beğeni:
Verilen Beğeni:

Standart Forumda ki Konuları Aramak

19 Ağustos 2019
# 1
Bir Konuyu Nasıl Arayabilirim?

Forum menülerinde veya forumun herhangi bir sayfasında "Arama" menüsünü gördüğünüzde ona tıklayabilirsiniz. Arama sonuçları ilgili konu hakkında listelenecektir.

Arama sonuçlarını daha kolay ve hızlı yapabilmek için konu hakkında etiket ile arama yapabilirsiniz. Tarihe göre aramanızı sonuçlandırabilirsiniz.

Özel Bir Konuyu Nasıl Arayabilirim?

Herhangi bir kategoride veya konuda arama yapmak isterseniz, arama menüsünün yanında Şu Konuda Ara gibi linkler görebilirsiniz.
İlkiz and Zeze bunu beğendi
Üyelik tarihi: 29 Ocak 2020
Mesajlar: 21.125
Konular: 7356
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 627 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 37 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 5
Verilen Beğeni: 0
İlişki Durumu:
Burç: Balik
Takım: Galatasaray
Rep Gücü: 66
Zeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Forumda ki Konuları Aramak
05 Mayıs 2020
# 2
1. Sağ üst tarafta kullanıcı adınızın altında, Ara butonuna tıklayıp, çıkan ekranda Gelişmiş Arama Yap seçeneğini seçiyorsunuz.


2. Gelen "Forumları Ara" penceresinde sağ tarafta bulunan detaylardan;
a. Öncelikle "Aranan Kelime Kutucuğuna" aramak istediğiniz kelimeyi yazıyorsunuz.

b. Ardından konularda mı, yoksa mesajlarda mı aratılmasını istiyorsanız onu seçiyorsunuz.

c. "Sonuçları Göster" satırından, sonuçların konu olarak mı, yoksa mesaj olarak mı gösterilmesini istiyorsanız o seçeneği seçiyorsunuz.

www.forumdenizi.com
3. Gelen "Forumları Ara" penceresinde sol tarafta bulunan detaylardan;
a. Öncelikle "Kullanıcı adı ara" satırından hangi kullanıcı adıyla arattırmak istiyorsanız, buna kendi kullanıcı adınız da dahil, o kişinin kullanıcı adını yazıyorsunuz.

b. Akabinde o kullanıcıya ait mesajlar da mı, yoksa konu başlıklarında mı arattırmak istediğinizi seçiyorsunuz.

c. Hemen ardından, hangi bölümde arattırma yapmak istiyorsanız o bölümü seçiyorsunuz. Eğer belli bir bölüm yoksa kafanızda veya arayacağınız konunun hangi bölümde olduğunu bilmiyorsanız; tüm forumlarda aramanızı öneririz.

4. Son olarak da, ekranın tamamında göreceğiniz üzere, tüm detayların seçimi bittikten sonra, "Şimdi Ara" butonuna basıyorsunuz ve sonuçlar süzülüyor.

Renksiz and Jön TüRk bunu beğendi
Yüreğinizi güzelleştirin. Çünkü bir ömür sizinle...

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
DeepSilence
Kimya
0
27 Ocak 2019 09:50
Arthur
Rüya Tabirleri
0
30 Aralık 2017 17:00
Gamer Queen
Biyoloji
0
24 Aralık 2017 20:12
Gamer Queen
YKS (Tyt+Ayt/Dil)
0
24 Aralık 2017 19:54
Gamer Queen
YKS (Tyt+Ayt/Dil)
1
08 Aralık 2017 00:18Sağlıklı Yaşam Rehberi - Görev Yap Para Kazan
Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.