Forum Düzeni
Forum Kullanımı
Forumu kullanırken işinizi kolaylaştırması için hazırlanan ipuçlarına ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 29 Aralık 2017
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 1.068
Konular: 198
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 88 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 38 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 75
Verilen Beğeni: 80
Nereden: İstanbul
İlişki Durumu: Yok
Burç: Koc
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 8
Onurcan is on a distinguished road

Standart Forumu Hızlı Bİr Şekilde Yukarılara Çıkarmak İçin Neler Yapılmalıdır ?

29 Aralık 2017
# 1
Forumu Hızlı Bİr Şekilde Yukarılara Çıkarmak İçin Neler Yapılmalıdır,forumumu hızlı bir şekilde yukarılara çıkarmak için neler yapabilirim,forumumu hızlı bir şekilde yukarılara çıkarmak için neler yapılır
Arkadaşlar bugünkü konumuz forumu hızlı bir şekilde yukarıları çıkarılmak için neler yapılacağı hakkında fikirler ve yaratıcı taktikler vereceğim size
Öncelikle forumunuzu hızlı bir şekilde yukarıla çıkarmak istiyorsanız açılan konular kendinize özgü olması lazımdır.
Eğer diğer konumu görmediyseniz burdan inceleyebilirsiniz.
Forumda Hit Konular Nasıl Açılır ?
Konuların özgün ve yaratıcı olduktan sonra kısa süre içinde google aramalarında çıkar ve konuyu okuyan insanların dikkatini çeker ve foruma üye girişi sayısı gün geçtikçe çoğalıır.
Konunuzun özgün olması ile bitmiyor iş aslında eğer basamakları adım adım hızlı hızlı çıkmak istiyorsanız forum üyeleri bir ekip içerisinde olmalıdıR.Puzzle gibi düşünün bir parçası olmazsa asla yükseliş olmaz.
Örnekler vererek açıklayacağım bunları anlayacağınız dilde madde madde
1-)Bir üye özgün konular açıyorsa diğer üye açamıyorum diye dert yanmasın oda hit alan konuları güncel tutarak forum içinde açılan konuları google aramada tutmak için çabalayabilir
2-) Ben konu açmayı sevmiyorum diyen üyeler baya okunmuş yada konunun içindeki misafir sayısı fazla olan konulara ilginç yorumlar yaparak misafirlerin dikkatini çekebilir.
3-)Ben konu yada yorum yapmayı sevmiyorum diyen insanlar yaratıcı fikirleriyle hiçbir forumda yapılmamış eğlenceli faaliyetler yada hiç bir forumda yapılmamış forum sistemleri düzenleri ile diğer sitelerden farkını gösterip gerek tema olsun gerek düzen olsun gerek forum sistemi olsun farkına gösterebilir.

Unutmayın arkadaşlar başarı ekip ve aile işidir
Üyelik tarihi: 29 Aralık 2017
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 1.068
Konular: 198
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 88 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 38 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 75
Verilen Beğeni: 80
Nereden: İstanbul
İlişki Durumu: Yok
Burç: Koc
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 8
Onurcan is on a distinguished road
Standart Cevap: Forumu Hızlı Bİr Şekilde Yukarılara Çıkarmak İçin Neler Yapılmalıdır ?
25 Temmuz 2019
# 2
Güncel.
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Başak
İslamiyet
1
08 Kasım 2019 15:45
Gamer Queen
Kilo Vermek İstiyorum
1
06 Temmuz 2019 15:33
Tomris
Kulak Burun Boğaz
0
24 Aralık 2017 00:47
Başak
Bilgisayar - Donanım
0
23 Aralık 2017 22:52
Tomris
Ev ve Dekorasyon
0
20 Aralık 2017 18:09Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.