Saç düzleştiricileri ile yıllardır kadınlara en son yenilikleri sunan ve kadınların hayatını kolaylaştıran Philips Saç Düzleştiricisi, jojoba yağı entegre edilmiş plakaları ile maksimum koruma sağlarken saçlarınızı da hiç olmadığı kadar parlaklaştırıyor.
Her iki kadından biri, saç düzleştiricilerin saçlarına zarar verdiğini ve şekillendirirken saçlarının yıprandığını düşünüyor. Parlaklık ise, saçların sağlıklı olduğunun bir kanıtı olsa da her sağlıklı saç parlak olmayabiliyor. Saça bakım sağlayan ürünleri ile saç düzleştirici pazarında üstün teknolojiye sahip ürünler geliştiren Philips, şimdi de saçlara muhteşem parlaklığı getiriyor.

Philips’in birlikte çalıştığı dermatologlar ve saç stilistleri ile birlikte geliştirdiği yeni saç düzleştiricisi ActiveCare Jojoba’da doğal bir katkı maddesi olan jojoba yağı, çok yüksek sıcaklıklarda bile özelliğini koruyor ve buharlaşmıyor. Dolayısı ile saç düzleşitirici plakalar ile beraber ideal bir çözüm sunuyor.
Aynı zamanda antioksidan ve antibakteriyel olma özelliğine sahip, serbest radikallerin zararlı etkilerinden koruyan jojoba yağı, uzun yıllar boyunca da özelliğini kaybetmiyor.
Ürünün negatif yüklü iyonları nötr hale getirerek saçın elektriklenmesini önleyen ve parlak görünmesini sağlayan “İyonik Bakım” özelliği de önemli avantajlarından biri.