Kömür Rengi Füme Kot + Yüksek Bel

Yaz aylarında yeterince fazla beyaz kot alamamıza rağmen, soğuk mevsimde koyu renklerin isteği geri geliyor. Klasik siyah yüksek bel modelleri 2019’da siyah ve antrasit arasında yer alan ve biraz daha yumuşak görünen kömür grisi ile değiştirilecek. Renk, vintage taşlanmış tasarımlar ile mükemmel bir şekilde görünür ve düz ve geniş paçalı arasındaki herhangi bir kesim ile birleştirilebilir. H&M ve Levis 2020 kış koleksiyonunda bu kotları bulabilirsiniz.Yüksek bel düz bacak kot

Dolapta yeni bir denim favorimiz var: yüksek belli düz bacaklı kot pantolon! Yani, pantolonun beli yüksek ve bacak düz kesilir. Yüksek, sıkı oturan kemer, karın kısmını ve kalçayı modellediğinden ve bacakları görsel olarak uzattığından, günlük yaşam için mükemmel derecede iyi bir formül. Buna ek olarak, rahat kesim klasik skinny jean pantolonlara karşı modern bir alternatiftir. Bu kotları Mango ve H&M ‘nin 2020 kış koleksiyonundan satın alabilirsiniz.

Yüksek bel balon kot ve yüksek bel havuç kesim kot pantolon

Kış mevsiminde şaşırtıcı yeni kot pantolon kesimleri var? Yüksek bel ve geniş bacak kısmı ile trend olan bir kot. Geniş bacaklı modellerin farkı: Balon kotlar ve havuç kesim kotlar ayak bileğinde daralır, heyecan verici, balon şeklinde bir siluet oluşturur. Belindeki uzun ve sıkı figürü karın kısmını düzleştirir; İsteğe bağlı olarak, trend modaya uygun fırfırlı bel modeli ve kemer ile de giyilebilir. Bu kot pantolonları Zara, İsabel Marant Etoile ‘den satın alabilirsiniz.