Oyun KöşesiRenkli dekoratif bantlarla köşenizin bir ev, bir çiçek bahçesi ya da gökyüzü gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Küçük dekoratif raflardan alarak duvarınıza monteleyip çocuklarınızın oyuncaklarını koyup o köşeyi bir oyun alanına çevirebilirsiniz.

Köşe Masa
Eğer köşenizde bir pencere varsa ancak masa koyacak genişlikte bir alan yoksa ya da alanı daraltmak ve yerden tasarruf etmek istiyorsanız, pencerenize bir parça monteleyerek minimal bir görünüm elde edebilirsiniz. Bir tabure, kitap, kahve ve manzara…
Bir pencereniz yok mu? O halde köşenizi çalışma masası olarak değerlendirmeye ne dersiniz? Masanızın üzeri için ahşap malzeme, onu desteklemesi için paslanmaz çelik bir ayak. İşte bu kadar!
Duvara montelemek yerine masanızı direkt köşeye uyumlu bir şekilde köşenize de yerleştirebilirsiniz.
Kitaplık Köşesi
Köşenize uygun bir kitaplık edinin ve kendinize okuma köşesi yapın.

Köşe KoltukEski koltuğunuzu yenileyip köşeye çekmeye ne dersiniz? Koltuklarınızı köşeye yerleştirmek size daha geniş bir alan sunacaktır. Eğer yeni koltuk alacaksanız öncelikle köşenize uyumlu olup olmadığını öğrenmek için ölçün. Elinizde böyle bir koltuk yok mu? O zaman minderlerden ve puflardan faydalanın.

Giyinme Köşesi
Dolabınız yetersiz mi geliyor? Henüz bir dolap sahibi değil misiniz? Odanızın bir köşesini kıyafetlerinizi asabileceğiniz köşe giyim raflarından edinerek dekore edebilirsiniz. Ayrıca bir çelik boru ve birkaç flanş ile köşenizi değerlendirerek minimal bir kıyafet askısı elde edebilirsiniz.

Köşe Dolabı
Hem etraftaki dağınıklıktan kurtulacak, hem de köşenizi şirin bir görünüme kavuşturacaksınız. Nasıl mı? Köşeye uyumlu tasarlanan dolaplardan edinerek!

Köşe Rafları
Köşelere uyumlu dekoratif raflardan edinerek üzerini kitaplar, mumlar, fotoğraflarla süsleyerek kişiselleştirilmiş köşeler yaratabilirsiniz.

Görsel Köşeler
Köşelerinizi şık duvar kâğıtları ya da boyamalarla renklendirerek o sivri görünümden uzaklaşıp odanıza dekoratif bir hava katabilirsiniz.

Sergi Köşesi
Köşenizi kendi fotoğraflarınız ya da sevdiğiniz resimlerle kaplayarak köşenizde sergileyebilirsiniz. Böylece nevi anı köşesi yaratmış olursunuz. Dekoratif bir dokunuş için farklı renkteki veya farklı boyutlardaki çerçeveler tercih edebilir ya da ledlerde aydınlatabilirsiniz.

Delikli Pano ile Köşe Değerlendirmesi
Köşenizi delikli panolar ile kullanışlı alanlara çevirebilirsiniz. İster dekoratif amaçlı kullanın ister işlevselliğinden faydalanın.

Köşeye Uyumlu TV ünitesi
Köşelere uyumlu tasarlanan televizyon ünitelerinden edinerek, köşelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu şekilde tam odanızın ortasında yer alan ve alanınızı daraltan ünitelerden kurtulabilirsiniz. Ferah ve geniş bir odaya sahip olabilirsiniz.

Yemek Masası Köşesi
Köşenizi güzel bir şekilde değerlendirmenin bir diğer yolu, yemek masanızı köşeye yerleştirmektir. Bu yöntem ile de odanız daha geniş görünecektir.

Kişisel Alan Köşesi
Rahat bir tekli koltuk, minik bir masa ve uygun bir lambayla kendi kişisel alanınızı yaratabilirsiniz. Dilerseniz bu köşede kitabınızı okuyabilir, dilerseniz kendi kitabınızı yazabilirsiniz ya da belki internette gezinip yeni şeyler keşfedersiniz.

Yeşil Köşe
Yeşilin huzurunu evinizde hissetmek için köşenizi çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Evde baktığınız yeşil uzun bitkiler köşenizin sert imajını yıkarken size de bolca pozitif enerji yükleyecektir. Küçük köşe raflarını da bitkilerinizi yerleştirmek için kullanabilir, asimetrik tasarımlar tercih ederek dekoratif bir köşe elde edebilirsiniz.

Ayna Köşesi
Aynalar odaların daha geniş görünmesini sağlayan minik hileli dokunuşlardır. Evinizde en çok kullandığınız yerin yakınındaki köşeye bir boy aynası koyarak evinizde küçük defileler yapabilir, evden çıkmadan önce kendinize şöyle bir göz atabilirsiniz.

Köşe LambalarıEvinizin karanlık bir köşesini aydınlatmanın en iyi yolu lambaderlerdir. Hem dekoratif hem de aydınlık bir görüntü için şık bir lambader tercih edebilirsiniz. Çok fazla ışıktan hoşlanmıyorsanız, lambaderler size loş bir ortam da yaratacaktır.